Bedankt voor je reactie. Hierbij een aantal variaties in kleur lettertype en het poppetje. Ook heb ik de afbeelding wat zwaarder gemaakt.
Ontwerp een stijlvol en enigszins stoer logo voor een projectcoördinator met als focusgebied het vastgoed!
- Wedstrijd van: Eveline Zwart
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-07-2015
Datum einde: 13-08-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank je. Ik blijk nu toch veel meer gecharmeerd te zijn van de eerste! Zou zomaar kunnen dat ik daar voor ga.... Kleur komt later wek.
Wel..

Beste Eveline, hierbij mijn 1e idee voor je logo.
Ik hoor graag je reactie.
mvg,
StudioZ | Connie
Leuk ontwerp maar mis het zakelijke eri wel in. Misschien dar je nog een iets andere dame ook kunt aanleveren? De contouren om de huizen vind ik erg passend. Zou je met een paar lettertypes willen experimenteren en mijn naam ook rechts vh logo willen uitproberen? De kleur turquiose vind ik te kil. Wil je daar ook een paar andere kleuren voor proberen? Verder vind ik het leuk bedacht en werd ik er blij van!!
Kom toch terug op deze. Zou je deze met het lettertype willen maken van die in de kleur oranje? Datn in de zwaardere versie en de originele versie. Ik word heel blij van het logo merk ik. Zit nu tussen die van jou en die van JB te twijfelen.
Connie, ik bedoel natuurlijk JA design...
Mag ik je misschien even bellen?
Ja, kijk even in je inbox