Beste opdrachtgever,
Hierbij 2 voorstellen voor uw logo "Minke Management Ondersteuning". De kleuren zijn een greep uit de popart kleuren maar beperkt, omdat het logo anders erg druk wordt. Subtiel is de letter "M" in het logo zichtbaar en het laat tevens de administratieve kant zien. Men kan ook de ondersteuning zien die u geeft a.d.h.v. de 2 "poppetjes". Het onderste logo is in 3D, dit kan natuurlijk ook bij het bovenste. Ik ben erg benieuwd of deze stijl u bevalt. Uiteraard kan er nog een en ander verandert worden. Wanneer het logo u aanspreekt maak ik graag een voorstel voor uw netwerkkaartje.
Hartelijke groet,
AnitaH
Ontwerp een stoer en zakelijk logo voor een startende freelance DirectieSecretaresse
- Wedstrijd van: MinkeManagementOndersteuning
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-09-2014
Datum einde: 09-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor u reactie. Lekker vrolijk. Ik moet wel eea even op mij in laten werken. U hoort nog van mij. mvg Minke
Hoi Anita, helaas dit ontwerp valt af. Bedankt voor het meedoen. gr Minke