Geen commentaar
Ontwerp een strak en modern logo voor deze startende ZZP Personal Assistant
- Wedstrijd van: Done and Done
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-05-2020
Datum einde: 12-05-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bij deze in het groen en turquoise, zodat je wel duidelijk onderscheid hebt met personal assistance en management support :)

Geen commentaar
Hallo Esther,
Dankjewel nog voor je bericht. Bij deze een ander variant :)
groetjes,
Melvin
Hi Melvin, heel gaaf, dit is meer in de richting. Zou je de roze kleur nog kunnen aanpassen naar iets anders, bijvoorbeeld groen/turquoize? Het roze is me iets te zoet.. Dankjewel!
Dankjewel :)
Ik heb een variant in turquoise uitgewerk
Heeft u al een keuze gemaakt met Frauke ivm dat ik lees we zijn er bijna :) dan weet ik waar ik aan toe ben

Geen commentaar
U als assistent verwerkt in de letter &, maar u ziet ook een krul, als in iets dat klaar is (done) :)

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Bij deze een check icon subtiel verwerkt in de letter &, als in afvinken (Done )

Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :)
Met vriendelijke groet,
Melvin