Geen commentaar
Ontwerp een strak en modern logo voor een nieuw online travel agent
- Wedstrijd van: 123travelsoftware
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 23-02-2016
Datum einde: 10-03-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
zou de tekst wat dnokerder kunnen? :)
sorry *donkerder
sorry *donkerder
Geef niet :)

Geen commentaar
mijn excuses voor de late reactie; zijn deze 3 verschillende logo's of 1 logo met 3 x tibofly :)
Hoi ;)
Nee het is een logo maar de een met wat effecten en wat gespeeld met de kleuren Tibofly mvg Petje
Soms wil iemand bv een apart logo voor op zijn website dus maak ik dan soms een website versie :) wat het verschil is dat laatste effect kan je hem plaatsen op alles maar blijft het uitgesneden op waar je het plaatst met creatieve groeten Petje
Een voorbeeld hierboven van die uitgesneden effect Tibofly voor op een website geeft dat soms net even iets meer dan een plat logo het is als voorbeeld hoor mvg Petje :)
ik snap het.
:)
mvg petje
Ps ik heb hem even weggehaald wat je heb op deze website maar 15 inzendingen per ontwerper mvg Petje
geen probleem.
Top Tibofly en als ik
iets voor U kan doen zeker even laten weten
mvg Petje

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
ik vind de kleuren nog niet helemaal passen. Misschien deze logo http://www.brandsupply.nl/logo/ontwerp-een-strak-en-modern-logo-voor-een-nieuw-online-travel-agent/84991/ontwerp/581381 in deze http://www.brandsupply.nl/logo/ontwerp-een-strak-en-modern-logo-voor-een-nieuw-online-travel-agent/84991/ontwerp/581385 integreren?
de groen kleur bij fly vind ik ok, maar de rest mag wat anders :)
Hoi TiboFly
Ga ik voor zorgen :)
met creatieve groeten Petje

Geen commentaar
Het is inderdaad een NL gevestigd bedrijf, maar mag wel wat internationale kleuren door de .com domeinnaam :)
Hallo TiboFly
Oke top ik ga hem aanpassen met wat internationale kleuren op een creatieve manier
met creatieve groeten Petje
Hoi TIBOFLY
Ik heb hem aangepast en door het vliegtuigspoor door te trekken kon ik net iets meer internationale kleur toepassen op een creatieve manier en hoor graag natuurlijk uw feedback met een creatieve groeten Petje

Geen commentaar
Hallo dank U wel TIBOFLY
ik hoor graag uw feedback
om het logo nog moier te maken.
met creatieve groeten Petje
Mooier :) sorrie mvg Petje
wat zou u nog aan de kleuren kunnen veranderen? Groen en blauw mag blijven.
Hoi ps sorry voor de late reactie was even weg
maar ik zal hem die kleur blauw geven

Geen commentaar
is dit 1 logo of 2 in 1?
Hoi Tibo nee bovenste was een icoon/beeldmerk
mvg Petje