Ontwerp een strak en vernieuwend logo voor startende Patisserie : délice pâtisserie

Datum start: 27-07-2017

Datum einde: 10-08-2017

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Roodfluweel

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo dat sterk en strak overkomt. Graag zie ik het graag sober van kleuren(zwart-wit) maar lichte accentkleuren zoals bruin of grijs kunnen zeker! Het logo mag een bepaalde klasse uitstralen maar moet toch jong van spirit blijven.

Ikzelf ben een gepassioneerd patissier en alles wat met design te maken heeft. Ik ben zelf geen designer maar had toch al geprobeerd om zelf iets in mekaar te steken.

Bedrijfsomschrijving


Ik ga in de nabije toekomst mn eigen bedrijf oprichten dat zal gericht zijn om patisserie op maat aan te bieden aan zowel traiteurs, catering als eventorganisatoren. Hierbij wil ik streven naar strakheid, perfectie en modernisering. Met mn logo wil ik deze sterke punten ook laten uitschijnen.

Doelgroep


M'n doelgroep word vrij gevarieerd. zowel particulieren als grote cateringbedrijven zullen mn logo te zien krijgen. later zou ik dit ook graag gebruiken voor bv te gebruiken op mn voertuig voor levering en verpakkingsmateriaal.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


qua kleuren heb ik vooral graag simpel en strak (zwart wit ) maar een beetje grijs of zwart mag zeker. Werken met een accentkleur zoals turquoise vind ik leuk. eigenlijk zie ik zeer graag logo's waar een mooie strakke lijn in zit. dit kan door middel van een mooie letter of een leuke onopvallende knipoog naar de patisseriewereld dan.

Designer: TOPhelders TOPhelders
logo-tophelders-j64mDp4a

TOPheldersTOPhelders

Ik kon het niet laten om het logo ook even met een achtergrond te plaatsen.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-tophelders-AGK3TMzQ

TOPheldersTOPhelders

Hier heb ik de feedback ook in doorgevoerd. Graag hoor ik uw reactie

bartmeremansbartmeremans

leuke uitvoering! is inderdaad al iets beter als het vorige.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-tophelders-9e0KfUbQ

TOPheldersTOPhelders

Hier heb ik de feedback doorgevoerd. De D heb ik iets kleiner gemaakt, als die nog kleiner wordt dan wordt het logo ook minder sterk. Ook heb ik de klopper aangepast.

Dit logo is ook leuk en makkelijk te gebruiken in andere media uitingen, zoals visitekaartjes, briefpapier maar ook op ruiten en posters. Die ik ook voor u kan ontwerpen.

bartmeremansbartmeremans

mooi gedaan!

TOPheldersTOPhelders

Top bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-tophelders-HsKSgAj2

TOPheldersTOPhelders

Dit is een variant van het vorige ontwerp

bartmeremansbartmeremans

mooi design! ik vind de vorm van de klopper wel niet zo mooi. kan je deze misschien veranderen? qua lettervorming: mooi!! enkel de D vind ik misschien een beetje buiten proportie? wat vind jij hiervan?

TOPheldersTOPhelders

Hoi Bart,

Leuk dat u het ontwerp mooi vind! Ik zal uw feedback zsm doorvoeren in het volgende ontwerp.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-tophelders-G1NIGXZ2

TOPheldersTOPhelders

Beste,

Ik heb gebruik gemaakt van een handgeschreven lettertype.

Graag hoor ik uw feedback.

bartmeremansbartmeremans

moooi!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.