Ontwerp een strak/ stoer logo wat de tienerjeugd en haar ouders aanspreekt!

Datum start: 24-08-2014

Datum einde: 07-09-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
jpg

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een strak en stoer logo voor een huiswerkinstituut. Het Logo komt op sites van scholen en sportverenigingen te staan. Natuurlijk willen wij het logo in onze communicatie gebruiken. Het moet een 'handzaam'logo zijn niet te groot en pakkend voor het oog. De kleuren van de site zijn nu ligt blauw. U kunt

De naam van het instituut is Huiswerkinstituut Orbit

Bedrijfsomschrijving


Huiswerkinstituut Orbit is gericht op de middelbare school. Wij begeleiden tieners met hun huiswerk, maar geven ook examentraining en bijlessen. We zijn gevestigd in een prachtig oude school in het centrum van Amsterdam en groeien goed. Nu 1 vestiging met 80 leerlingen, maar zijn bezig om meer vestigingen te creëren. De begeleiding gebeurt door universiteitsstudenten en die worden weer begeleid door een pedagoog die ook als manager fungeert. Hoe gek ook het gaat om huiswerk, maar de kinderen komen heel graag bij ons en vormen een vaste groep. De resultaten zijn fantastisch! Niveau VMBO't tot en met Gymnasium vormt één groep.

Doelgroep


Tieners met hun ouders. Logo moet beide kunnen aanspreken. Ouders zijn natuurlijk degene die betalen...

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De basis dient blauw en wit of blauw en oranje te zijn.

Designer: Brandbrains Brandbrains
logo-brandbrains-pipjqKae

BrandbrainsBrandbrains

Hierbij twee herziende ontwerpen. Ik hoop dat ik de kleur juist heb geïnterpreteerd?

Zo niet, zo u dan op http://www.ralkleur.nl/ een kleur kunnen uitkiezen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-brandbrains-oUCIEZoe

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-brandbrains-Ku3N7RmS

BrandbrainsBrandbrains

Feedback zeer welkom!

d.vd.moere@hotmail.comd.vd.moere@hotmail.com

Hoop dat je voorgaande bericht over kleurstelling hebt ontvangen hij viel ineens weg..
Dus spreekt zeker aan, maar keuren minder. Zou je in blauw bijvoorbeeld de kleur van Google app en uiltje in fris oranje kunnen/willen laten zien..? En evt nog een ander lettertype zodat ik kan vergelijken..? Dus lettertype dat je nu hebt en nog een ander iets subtieler doch zakelijk..?

d.vd.moere@hotmail.comd.vd.moere@hotmail.com

O en op een transparante achtergrond dus geen achtervalk... Alleen het logo..

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.