Ontwerp een uniek logo voor 'En face coaching' passend bij mijn website
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
Behoefte:
Zoek de juiste balans tussen een creatieve en zakelijke uitstraling.
Het logo moet modern en strak ogen; niet te veel poespas.
Toepassing mogelijk op website en in de overige communicatie.
Bedrijfsomschrijving:
Zag dat mijn gekozen font (Century Gothic) niet werkt op mijn mobiele website, daar wordt het Times en dat is nogal oubollig...dus voor goede indruk check mijn website op laptop/pc.
Doelgroep:
30-plussers geïnteresseerd in kunst (niet noodzakelijk een grote K) die een coachvraagstuk hebben of een nieuwe stap in hun loopbaan willen zetten.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Aansluitend bij mijn website, daar zie je gelijk mijn voorkeur. De tekeningen/schilderijen zijn van eigen hand, dus geven wel aan wat bij mij past.
stevan banjac
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
melina zegt :
Het gezicht met de f vind ik goed gevonden. Zou het echter mooier vinden als dit verwerkt is in het begrip ' En face' en passend bij de kleurstelling van mijn website.
-
melina zegt :
In vergelijking met de andere ontwerpen gaat deze toch afvallen. De huidige uitvoering vind ik te zakelijk/saai. Eerdere opmerkingen zouden dat wellicht oplossen, maar dan mist het voor mijn gevoel de warmere uitstraling van mijn top 4. Bedankt voor je inzending!
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-