Geen commentaar
Ontwerp een uniek logo voor 'En face coaching' passend bij mijn website
Datum start: 02-02-2015
Datum einde: 12-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Appel spreekt me niet aan en ik zoek toch een ' gezicht ' en face en niet en profil. dus daarmee valt deze en ook je andere ontwerpen af. Bedankt voor je inzendingen!

Geen commentaar
idem

Geen commentaar
te meisjes achtig

Geen commentaar
Als ik en profil zou heten had deze nog wel een kans gemaakt, deze gezichten zijn er mooi, dus zeker geen slecht logo!
bedankt :)

Geen commentaar
idem