Beste, dankjewel voor de feedback. Hierbij mijn aangepaste versie. Om het geheel wat strakker te maken heb ik wat elementen aangepast. Mocht ik nog iets kunnen verbeteren dan hoor ik het graag. Groeten Cindy
Ontwerp een vrolijk feestelijk en kleurrijk logo voor Ontwikkelfeest
Datum start: 15-08-2020
Datum einde: 29-08-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste, hierbij mijn logo voorstel. Ik ontvang graag feedback om mijn logo te verbeteren. Met vriendelijke groeten, Cindy
Hoi Cindy. Dankjewel! Deze vinden we minder mooi.

Beste, hierbij mijn logo voorstel. Ik ontvang graag feedback om mijn logo te verbeteren. Met vriendelijke groeten, Cindy
Hoi Cindy, Dank voor je logo's. Deze kleur groen vinden wij minder mooi. Leuk met de confetti dingetjes :). Lettertype is ook mooi. Maar het mag nog wel wat zakelijker.. wellicht door toevoegen van zwart?