Nog twee varianten met het uitgangspunt verbinding.
Groet!
Frank
Ontwerp een zakelijk en rustig logo voor de afdeling Clinical Research Unit (afkorting: CRU), een afdeling binnen het AMC; een groot academisch ziekenhuis in Amsterdam.
- Wedstrijd van: ejvandenbosch
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 23-05-2016
Datum einde: 14-06-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo meneer of mevrouw van den Bosch,
Moet er qua kleur een link zijn met het AMC logo?
Daar heb ik nu nog geen rekening meegeholpen maar kan natuurlijk prima.
Groet!
Frank Huijbregts
Made by Frank

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn inzending. Hiermee heb ik geprobeerd subtiel de link te leggen met het verbindende element.
Linker variant heeft een iets ander lettertype en iets dikkere lijn/letters in het CRU logo dan bij de rechter.
Ik ben benieuwd naar uw mening.
Groet!
Frank