Geen commentaar
Ontwerp een zakelijk en rustig logo voor de afdeling Clinical Research Unit (afkorting: CRU), een afdeling binnen het AMC; een groot academisch ziekenhuis in Amsterdam.
- Wedstrijd van: ejvandenbosch
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 23-05-2016
Datum einde: 14-06-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hier zijn nog wat andere kleurvoorstellen met daarbij ook de kleur tegen het AMC rood aan voor een goede beoordeling.
PS. Om het ontwerp echt goed te bekijken: met rechter muisknop erop klikken en dan (afhankelijk van de browser) kiezen ’afbeelding bekijken’, ’link openen in nieuw venster’ of ’koppeling openen in nieuw venster’.

Geen commentaar
Ik heb twee varianten gemaakt.
Bij de bovenste alleen de tekst eronder in de kleuren van de letters erboven.
Bij de onderste hebben det letters een witte kaderrand gekregen waardoor de verschillende kleuren elkaar niet meer direct raken. Ook de eerste letter van de woorden eronder vetter gemaakt.
Mvg. Gerard
Collega en ik vinden de bovenste mooi. Nog een vraag: kleurt de C-kleur (zalmachtig?) met het bordeaux van het AMC-logo? Heb je nog een alternatief, dat net zo fris contrasteert met de groen-grijze tinten, maar beter past bij het bordeauxrood? Het moet natuurlijk niet saai worden.
Ik zal nog een ander kleurvoorstel maken.

Geen commentaar
mooie kleuren en aparte letters. Misschien een tikje onduidelijk?
Bedankt voor de waardering. Voor de leesbaarheid van de drie letters heb ik ze bewust verschillende kleuren gegeven. Ik zal eens kijken of ik het logo wat aan kan passen zodat het nog wat duidelijker wordt.
Mvg. Gerard

Geen commentaar