Ontwerp het logo voor Frisse Wind verkoopstyling

Datum start: 06-01-2012

Datum einde: 16-01-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
buzzo12

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zou graag een stoer, hip, jong, gaaf, opvallend, logo willen.\nHet logo zal zowel online als offline gebruikt worden.\nDus op mijn website, facturen, visitekaartjes, flyers, etc.\n\nBen benieuwd naar jullie ontwerpen.

Bedrijfsomschrijving


Ik ben Sanne van Dalen, 26 jaar en bezig om een verkoopstyling bureau te starten in Haarlem en omgeving.\nDe naam is al bekend: Frisse Wind verkoopstyling. Nu nog een logo... Aan jullie de eer.\n\nEen verkoopstyliste is iemand die beroepsmatig te koop staande woningen op professionele wijze verkoopklaar maakt.\nZij doen dit door letterlijk de handen uit de mouwen te steken en een huis in een paar uur tijd verkoopklaar te maken ofwel te restylen. Het ‘restylen’ van een huis heeft dus niets te maken met woontrends of met binnenhuisarchitectuur, maar puur met het herstructureren van de inrichting van een huis. Verkoopstyling betreft in tegenstelling tot binnenhuisarchitectuur, een tijdelijke dienst. Een te koop staande woning wordt op tijdelijke basis met minimale middelen zo goed mogelijk gepresenteerd teneinde de verkoop van de woning te bevorderen.

Doelgroep


Mijn belangrijkste doelgroep:\n- Huizenbezitters die hun woning willen verkopen\n\nOm die huizenbezitters zo goed mogelijk te bereiken ga ik samenwerkingen aan met makelaars, hypotheek verstrekkers, notarissen, projectontwikkelaars, etc. Daarom zijn zij belangrijke secundaire doelgroepen voor mij.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het logo moet op zichzelf staan, omdat het voor meerdere doeleinden gebruikt gaat worden.\nIk houd niet van hele strakke / minimalistische logo\'s en lettertypes.\nKleur mag natuurlijk ook gebruikt worden.\nIk vind het leuk als het logo opvalt.

Designer: TychoKaspers TychoKaspers
logo-tychokaspers-1P1IXJcO

TychoKaspersTychoKaspers

nog een op een donkere achtergrond, om aan te geven dat beide kan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-tychokaspers-x4nEuAtM

TychoKaspersTychoKaspers

Ik heb gekozen om iets anders te proberen als de wind bomen of huizen. Ik heb voor mijn ontwerp vooral de inspiratie gehaald uit het inrichten. Wat veelal eerst gedaan word met een 2d tekening. vandaar dat de f in het logo een 2d bankstel is waar een "tapijt" onder ligt.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.