hoi marijke, dankejwel voor je feedback :)
het woord bouw zou je prima uit kunnen breiden tot bouwbedrijf of iets dergelijks en dan past het er prima tussen. anders kunnen we het ook altijd nog gecentreerd eronder zetten voor een andere BV. Sowieso wel leuk dan denk ik om 2 verschillende kleuren te kiezen voor de verschillende takken:
Ontwerp jij een mooi logo een management bv voor een vrouw in de bouw
- Wedstrijd van: marijke borst
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-01-2015
Datum einde: 16-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
ik vindt het lettertype mooi maar vraag me af als er in de toekomst een extra bv bijkomt borst bouw of het dan niet uit verhouding raakt als je management weglaat
ik vindt het lettertype mooi maar vraag me af als er in de toekomst een extra bv bijkomt borst bouw of het dan niet uit verhouding raakt als je management weglaat