Ontwerp logo

Datum start: 01-04-2020

Datum einde: 08-04-2020

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
Isabelle Berlioz

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Graag had ik een logo laten ontwerpen voor een nieuwe bedrijfstak binnen onze firma. er moet geen rekening gehouden worden met een bepaalde huisstijl of dergelijke. het gaat om een bedrijf genaamd : ADRI COATING ( naam logo ) . Is gespecialiseerd in natlakken en industrieel lakwerk.
Graag een fris, mag wat opvallend, herkenbaar logo. eventuele verfspatten, spuitpistool,... mag gebruikt worden maar hoeft niet. Verder wil ik jullie graag je ding laten doen om dan zo zoveel mogelijk variatie te ontvangen.

Alvast bedankt!
Nick

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Huib_ Huib_
logo-huib-74870-sVW52CaO

Huib_Huib_

Hey, Weet niet precies waar je naar opzoek bent maar dit logo is gebaseerd op simpliciteit waardoor het makkelijk leesbaar is. Het zorgt voor een sterk samenhangende visual.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-huib-74870-onbkCwGO

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.