dag mirjam,
hierbij mijn eerste concept tav. het logo, simpel, duidelijk en zonder poespas. Typografie toepassing: Century Gothic Regular en Bold.
Ik ben benieuwd naar een reactie,
met groet,
daudt
Ontwerp logo en huisstijl voor advocatenkantoor
Datum start: 27-09-2011
Datum einde: 11-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


sorry, maar drukt niet echt de kantoornaam uit. Evt. graag aanpassen.
Mvgr,
Mirjam Rikken

dag mirjam,
toch nog een kleine toevoeging mn. in de naamkaarten, laat duidelijk contrasten zien,
veel succes met de keuze,
met groet,
daudt

dag mirjam,
op de valreep ng een laatste inzending. Gezien de mooie ontwerpjes is de uitvoering nagenoeg gelijk. iltjes als icon, boven, links, rechts. Blijft schuiven beelden en heb een alternatief neergezet, misschien controversioneel in de advocatuur maar toch.
Ik ben benieuwd naar uw reactie,
groet,
Daudt

dag mirjam,
voorgaande voorstellen niet gebruikt mbt. kleurweergave, hierbij concept3, minimaal, stark, chic, zakelijk en nononsense.
groet,
Daudt

dag mirjam,
hierbij mijn eerste cobcept voor het logo, simpel met 3 letters voor de uil en strakke teksten, maar zakelijk,
groet,
Daudt