Geen commentaar
Ontwerp logo voor nieuwe kleding webshop / kledingmerk
- Wedstrijd van: Keano Levinio
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-01-2014
Datum einde: 20-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Kun je deze iets netter doen? Meer gecentraliseerd? Het einde van de L steekt uit, terwijl dat linksboven niet zo is. En kun je het met meerdere lettertypes proberen?

Geen commentaar