Geen commentaar
Ontwerp voor een chique (zakelijk) logo voor een media (televisie), sales & consultancy bedrijf!
Datum start: 27-01-2015
Datum einde: 31-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Top!!

Geen commentaar
Blauw werkt niet met die kleurenstreep dus heb ik de rest van het logo zwart/wit gemaakt, volgens mij moeten we niet meer toevoegen, want dan wordt het logo rommelig.
We hebben nu 4 beeldelementen, de naam van je bedrijf met een pay-off wat je doet.
Gaaf! Je hebt gelijk. Wellicht is deze geschikt voor mijn huidige opdracht maar misschien dat ik deze wel mee wil nemen voor een andere tak. Als je nog leuke creatieve toevoegingen hebt (B2B, B2C)? Kleurenstreep misschien iets smaller en vervagen aan zijkant zoals upgeloade foto. Schaduw (chique) gloed over Hat-trick? Streep onder i.p.v. tussenin? Groetjes

Geen commentaar
iets meer entertainment... ;)
Gaaf die televisie! Deze misschien (met nog wat toevoegingen) in het zakelijke blauw en misschien kleurenstreep onder? Kick! Bedankt.

Geen commentaar
Ik heb het logo aangepast n.a.v. je feedback.
Bedankt! Haha, ik bedoelde enkel de sterren. ;) Ik vind hem mooi, zakelijk, alleen nog op een leuke manier televisie implementeren (balk uit mijn upgeloade logo?) en iets met B2B/B2C? Iets meer entertainment..

Geen commentaar
Beste Rick,
Dit is mijn logoontwerp.
Ik heb de 1, 2, 3 stappen verwerkt in een gloeilamp (nieuwe ideeën opdoen door jullie advies). Verder heb ik het logo strak, zakelijk, en dynamisch gehouden.
Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Met vriendelijke groet,
MikesDesign
Leuk! Origineel! Wellicht i.p.v. 1 2 3 witte sterren? Op de achtergrond (Ha & ICK) relevante details (symbooltjes)? Groetjes

Geen commentaar