ontwikkel een aantrekkelijk logo voor een coachings praktijk

Datum start: 26-09-2018

Datum einde: 03-10-2018

Totaal budget: € 269.00
Nieuwste inzending
Book cover
Manche

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo waaruit blijkt dat mijn deur openstaat voor begeleiding van ouder en kind (in de knel) en......alle andere kinderen tot 100 jaar. Opstellingenwerk is leidend. We zoeken oplossingen in het familiesysteem/voorouders/stamboom.
Logo mag niet zweverig zijn.

Bedrijfsomschrijving


Ik loop een stuk op het pad van mensen, jong en oud mee om hen te coachen zodat zij zichzelf uit verstrikkingen van hun familie/organisatie systeem kunnen verlossen.
Esther Verhooren Coaching

Doelgroep


Kinderen, ouders, en alle andere volwassen want we zijn uiteindelijk allemaal kinderen van iemand. Workshops en lezingen voor mensen uit het onderwijs. Zodat we meer begrip krijgen voor het belang van het kind

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: logomaker logomaker
logo-logomaker-74JU4Qa0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logomaker-jkfEuJZw

Geen commentaar

esje67esje67

ja mooi....bevalt me wel

logomakerlogomaker

Mooi bedankt voor de mooie ranking, wil je misschien andere kleuren zien

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logomaker-WUXm1SgC

Geen commentaar

esje67esje67

Interessant....

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.