Geen commentaar
Ontwikkel een logo voor Meditatie & Mindfulness praktijk.
Datum start: 27-07-2016
Datum einde: 10-08-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Beste Kalya,
De 'gouden' lotusbloem hier ook omgezet naar lijnen.
Met vriendelijke groet, Gerard
Beste GerardG,
Dank je wel voor de varianten, ik vind ze echt mooi.
Het wordt nog moeilijk om te kiezen.
Vriendelijke groet, Kalya
Beste Kalya,
Wanneer je nog aanpassingen wilt zien laat het dan gerust weten.
Met vriendelijke groet, Gerard

Geen commentaar
Beste Kalya,
Bedankt voor de reacties.
Ik heb van beide logo's wat kleurvarianten gemaakt om te vergelijken.
Met vriendelijke groet, Gerard

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste GerardG,
Bedankt voor het logo. Fraai lettertype. Lotus kleur vind ik alleen niet zo mooi matchen met de kleur van het onderschrift.
Vriendelijke groet, Kalya

Geen commentaar
Beste GerardG,
Bedankt voor het logo, dit is echt een kanshebber.De lotus lijnen: mooie schaduwen en dun.
Als ik het goed zie is de kleur van de lotus zilver; kan Zenspirations in een andere kleur want deze combinatie vind ik niet zo fraai.
Vriendelijke groet, Kalya