Geen commentaar
Ontwikkel een logo voor Meditatie & Mindfulness praktijk.
Datum start: 27-07-2016
Datum einde: 10-08-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste freebird,
Dank je wel voor het maken van het logo. Helaas vind ik het niet geschikt voor mijn kleine praktijk, ik vind het meer geschikt voor een grote onderneming.
Erg bedankt voor de moeite.
Vriendelijke groet, Kalya
Dag Kalya, bedankt voor je reactie, we gaan wat anders verzinnen!
Met vriendelijke groet,
Jeroen Kraneveld
Freebirds Grafisch Ontwerp