Beste opdrachtgever,
Hierbij nog een aantal nieuwe voorstellen, onderling verschillen ze niet veel.
Omdat u heeft aangegeven graag alleen een kleine toevoeging te willen in het logo, heb ik voor deze oplossing gekozen.
mvg.
Nikki
Op zoek naar een verrassend logo voor HRM Huis.
Datum start: 16-07-2012
Datum einde: 30-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn aangepaste logo. Wederom is feedback welkom.
mvg,
Nikki
Goedendag, hartelijk dank voor uw voorstellen. Voor wat ik voor ogen heb vind ik deze uitstraling misschien iets te hard en misschien ook iets teveel. Ben eigenlijk op zoek naar slechts een kleine toevoeging die net het onderscheid maakt. Wellicht dat u daar ets mee kan en nog ideeën over heeft? Dan hoor ik het graag.
Vriendelijke groet,
Sylvia

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn eerste logo-voorstel, ik heb vernomen dat u graag een driehoek wou gebruiken.
De driehoek gemaakt door lijnen die van kleur veranderen staat voor wijziging binnen de vaste driehoek.
Feedback is altijd welkom.
Mvg.
Selser
Dag Selser, vind het op zich niet gek, maar vind het nog niet stijlvol genoeg. Wellicht heb je nog iedereen om het iets stijlvoller te maken? Vind 'm ook vrij scherp, terwijl ik de "veiligheid" van het huis ook weer wil geven. Wellicht dat je daar nog iets mee kan. Dank tot zover en groet,
Sylvia
En het hoeft overigens niet perse een driehoekje te zijn. Als je andere ideeën hebt, ben ik zeer zeker ook benieuw!