Een sim
Op zoek naar een verrassend logo voor HRM Huis.
Datum start: 16-07-2012
Datum einde: 30-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Door te klikken op het logo, ziet u het ontwerp in een groter formaat.

Geen commentaar

Beste Sylvia,
Hierbij een aangepaste logo, dat uw bedrijfsomschrijving in symbolen en beelden vertelt!
Een unieke ontwerp met veel gevoegde poppen wat samen een bedrijfsomschrijving vormt:
Zoals verteld wordt dat HRM HUIS organisaties en mensen vooruit helpt, zie je ook in het logo terug dat er samenwerking wordt getoond.
Door de afbeeldingen op een rijtje te volgen, vat het een hele verhaal samen. Ook heb ik de kleuren aangepast naar donker rood.
Na deze ontwerp zal ik paar aangepaste ontwerpen ook uploaden, zodat u ruime keuze heeft!
Graag hoor ik wat je ervan vindt!
Met vriendelijke groet,
Raaz
Dag Raaz, dank voor de ontwerpen. Is niet helemaal wat ik zoek. Vind ze te weinig stijlvol als je begrijpt wat ik bedoel. De laatste variant spreek me het meest aan, dus die laat ik nog even bezinken maar ik heb niet zoveel met poppetjes.Dank tot zover!
Sylvia
Jammer dat je de poppetjes naast elkaar niets vindt!
Ik gaf ze namelijk kleur en voorkeurskleur om het stijvol te maken.
Als er nog mogelijkheden waren om verandering voor het logo te brengen, dan had ik dat zeker gedaan!
Maar helaas kan ik geen ontwerpen meer uploaden, mijn excuses hiervoor!
Ik hoop toch wel dat je de laatste ontwerp uiteindelijk toch wel wat vindt voor HRM Huis.
Met vriendelijke groet,
Raaz

Geen commentaar
Zoals gevraagd simpel logo voor HRM Huis!

Geen commentaar
Hierbij een professionele logo voor uw organisatie!
Hartelijk dank voor uw voorstel. Voor mij te weinig huis en teveel fabriek-achtig. Met name de verandering wil ik terug kunnen zien in het logo.
Misschien heeft u nog andere ideeen? Vriendelijke groet, Sylvia
Natuurlijk heb ik nog veel ideeën voor u!
Ik zal paar logo's voor HRM Huis uploaden, laat u me dan weten wat u ervan vindt?
Met vriendelijke groet,
S.Raaz

Hierbij mijn 2e ontwerp om in uw voorkeurs buurt te komen!
Graag hoor ik wat u ervan vindt.

Geen commentaar
Graag hoor ik wat ervan gevonden wordt!
Mocht er wat aangepast worden, dan hoor ik het graag!
Met vriendelijke groet,
Raaz