Mochten jullie nog aanpassingen willen zien,dan hoor ik het graag! Mvg Artmando
oscillatuz
- Wedstrijd van: oscillatez
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 24-02-2022
Datum einde: 03-03-2022
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


bedankt voor al je creativiteit, we hebben besloten verder te gaan met Lyam en one finger

Geen commentaar

Geen commentaar

Hallo , hier een ideeschets voor jullie logo, mochten jullie aanpassingen willen zien,dan hoor ik het graag! Mvg Armando
zie je kans het logo een kwartslag te draaien. je mag het iets inkorten. het is "schommelen" tussen verlies en het.leven verbinde

Geen commentaar
Mochten jullie nog aanpassingen willen zien,dan hoor ik het graag! Mvg Armando

Geen commentaar

Snap het, misschien is dit iets meer de goede richting op. Mvg Artmando

Hallo, hier een ander idee....Mochten jullie nog aanpassingen willen zien,dan hoor ik het graag! Mvg Artmando
bedankt voor je aanpassing, dit lijkt op een hartslag. deze weergave is te medisch

Geen commentaar

Hier nog wat varianten... Mvg Artrmando

Geen commentaar