Paard en osteopaat

  • Wedstrijd van: Feik
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 08-07-2019

Datum einde: 02-08-2019

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
masterbrandy

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo voor een paarden- osteopaat. Het gaat gebruikt worden bij de naam Equi-compleet voor haar website, visitekaartjes, folders en reclame materiaal. Het moet/kan duidelijk een paard/paardenhoofd voorstellen, eventuele extra's eromheen zijn naar eigen invulling (evt met handen, lijnen of zoiets). Dit mag ook alleen de outlines zijn. Het logo moet ook geborduurd kunnen worden. Eigen creativiteit wordt op prijs gesteld. Dus heb je een afwijkend idee dan kan dat ook.


Bedrijfsomschrijving


Feik de Haas, Paarden osteopaat. Het behandelen van paarden door verschillende manuele technieken.

Doelgroep


Paarden-eigenaren, van maneges, sportstallen tot dressuur of spring ruiters.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleur kan het beste uni zijn, denk ik, omdat het makkelijk te drukken of te borduren moet zijn.

Designer: SabjeSabe SabjeSabe
logo-sabjesabe-upOtq8YK

SabjeSabeSabjeSabe

Hier een ander soort paard. Het ronde uitsteeksel moet zijn "staart" voorstellen die de rest van de naam bij elkaar houdt.

FeikFeik

Dit ziet er al veel beter uit. Minder giraf achtig ;). Ik denk dat ik graag een logo zou hebben wat ik ook zonder de naam kan gebruiken. Dus met en zonder de naam. Als je begrijpt wat ik bedoel. Bedankt iig voor je moeite!

SabjeSabeSabjeSabe

Geen probleem. Ik merk al dat mijn ontwerp hoe ik het ook aanpas het helaas niet gaat worden. Veel succes met u bedrijf verder en het uitzoeken van een logo! :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-sabjesabe-fZdZHTto

SabjeSabeSabjeSabe

Hier heb ik nog een aantal kleurencombinaties uitgeprobeerd.

FeikFeik

Heel simpel maar duidelijk ontwerp, leuk dat de t in het paard doorloopt. Ik vind het paard wat te simpel.

SabjeSabeSabjeSabe

Bedankt voor de feedback! Wat zou precies aan het paard veranderd willen zien zodat het wat minder simpel wordt?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-sabjesabe-exJqTbVo

SabjeSabeSabjeSabe

Dit is het eerste opzetje van het logo. Ik heb dit expres op deze manier laten zien omdat er vrij veel mogelijkheden zijn qua kleur. Ik hoor graag van u er van vindt en of er eventuele aanpassingen nodig zijn.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.