Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedemiddag, wat een leuke opdracht! Ik heb een strak en modern logo gemaakt met een speels tintje (oogjes/gezichtje). Het omega-teken kan ook op zichzelf gebruikt worden door deze bijvoorbeeld in een leren schoen te drukken of als stempel of sticker. Ik hoor graat uw mening, alvast bedankt!
Beste Designer SimplicityFirst, bedankt voor je enthousiaste reactie (dat vinden ook;) en je ontwerpen! Maar ook echt alle alle genomen moeite! We hebben zojuist een winnaar geselecteerd. We hebben het gevoel dat deze perfect bij ons merk past. Daar is de keuze dan ook op gevallen.
Zojuist heb ik een e-mail gestuurd naar Brandsupply om de wedstrijd eerder te mogen sluiten. Nogmaals, onze dank is groter dan je denkt!
Hoi, fijn dat jullie een passend ontwerp hebben gevonden en bedankt voor het bericht. Succes met het bedrijf!

Geen commentaar