Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


hallo Bert jan!
heel erg leuk gedaan! erg creatief ook en anders dan de andere. ik vind de manier waarop je hebt bedacht fitness te weergeven zeer leuk! ik twijfel er nog even over, meer omdat mijn specialiteiten nou niet bij het gewicht heffen liggen maar meer bij functioneel trainen. dus ik denk er nog over na. maar super leuk bedacht zo! mooi.

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Joyce,
Bij deze mijn voorstel voor het logo.
Benieuwd naar een reactie.
mvg, Bert-Jan