Puur K

  • Wedstrijd van: Puurk
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 10-07-2017

Datum einde: 13-07-2017

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
factor

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Mijn bedrijf omvat medische pedicure en schoonheid. Vandaar puur in mijn handelsnaam, K afkomstig van Katrien. Wat ik wil is Scandinavische stijl. Clean, strak met een gepaste twist. Geen voeten, lotusbloemen of andere afbeeldingen die je overal ziet verschijnen als je een schoonheidsspecialiste opzoekt.

Bedrijfsomschrijving


Klein bedrijf, net gestart. Tot rust komen, een goed gevoel verkrijgen na de behandelingen en eventueel een leuke babbel. Behandelingen omvatten gespecialiseerde voetverzorging en alle soorten gelaatsverzorgingen van de gevoelige acne huid, gevoelige huid na chemotherapie en of bestraling tot de droge, verouderde huid.

Doelgroep


Cliënteel medische pedicure is momenteel gemiddeld 60 plus. Voor schoonheid wil ik hiermee jonger cliënteel aantrekken. Daarom een strak design met een twist ;)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zwart, wit, tinten groen (munt) eventueel

Designer: RonaldoHonsbeek RonaldoHonsbeek
logo-ronaldohonsbeek-2DzybhTM

RonaldoHonsbeekRonaldoHonsbeek

Hallo Katrien, omdat je het minimalistisch en Scandinavisch wil houden heb ik voor deze opzet gekozen. Omdat deze marketing technisch goed is te combineren met meerde uitingen voor bijvoorbeeld flyers, visite kaartjes.

De K is uit elkaar getrokken zodat je een leuk logo krijgt die makkelijk en herkenbaar is te combineren met bijvoorbeeld deze shopping bag. Belangrijk is om deze zo puur moglijk te houden maar in het lettertype komt de K ook terug alleen wat meer in elkaar geplaatst :). Ben benieuwd naar je reactie.

PuurkPuurk

Fijn werk!

RonaldoHonsbeekRonaldoHonsbeek

Dank je, zo te zien hebben minder scandanavische logos je voorkeur mag ik vragen wat je mist bij mijn ontwerp?

PuurkPuurk

Het probleem is dat ik niet alleen sta in deze keuze er zo een leuke ontwerpen dat de keuze alleszins niet makkelijk zal zijn. Mijn logo moet passen in mijn smaak, maar het moet ook duidelijk overkomen naar mijn klanten. Soms zijn deze nogal kritisch omdat bepaalde dingen zeer duidelijk overkomen anderen niet. (Afgestemd op wat zij zien in het logo) past dit logo bij mij, zeker wel op het strakke en Scandinavische af.

RonaldoHonsbeekRonaldoHonsbeek

Ok ben benieuwd wat de keuze wordt

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.