Dank voor uw beoordeling, heel blij mee maarrrr ik heb nog een concept voor u uitgewerkt.... de trotse R krult naar een K. Minimalistich, puur, eenvoud. Uitkijkend naar uw reactie,
mvrrg Ted
Datum start: 10-07-2017
Datum einde: 13-07-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Zoals gewenst :-)
who can understand it is which letter

Beste Katrien,
Bijgaand mijn deelname aan deze wedstrijd.
mvrgr Ted
Door de K te scheiden door het woord Puur ontstaan er bij wijze van "handen en voeten".
Mooi gedaan!
Dank! Mocht u nog verbeteringen zien, dan hoor ik het graag van u.
Kan u het. Oordeelde uitwerken in het mintgroen? Ben benieuwd naar het resultaat :)
Naar aanleiding van autocorrect bovenstaande. Hierbij mijn verbetering. Kan u het voorbeeld uitwerken in het mintgroen? Uw resultaat valt in de smaak bij het cliënteel.