Raffies

Datum start: 07-04-2010

Datum einde: 14-04-2010

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
Anouk

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik hou van strak.En ik zat zelf te denken aan een vlinder omdat die staat voor kleur, verandering en vreugde. En de naam word Raffies. Nu zat ik te denken dat het misschien wel mooi is om de rechtervleugel van die vlinder dan als R te gebruiken???!
Ook is kleur erg belangrijk. Ik vind zelf paars en aquablauw mooi. Geen rood.

De woorden kleur,verandering en vreugde mogen er ook in komen(wat kleiner dan) als dat niet te druk word.

Oja en een schaar in het logo heeft iedereen al,dus dat vind ik niet zo leuk.
Of je idee moet daarin erg orgineel zijn.

Maar jullie zijn de ontwerpers...dus als je andere ideeen hebt!!Ze zijn welkom.
Ik sta overal voor open.

Bedrijfsomschrijving


Het is voor een kap- ,kleur- en stijlsalon.
Dit wil zeggen het is een kapsalon maar ook een salon waar mensen terecht kunnen voor een advies over hun kleding en make-up. Dus welke kleuren je het beste staan en wat voor kledingkeuze het beste is.

Doelgroep


modern

Kleuren, favoriete logo's, must haves


vlinder
aqua blauw
paars

Designer: Fine Design Fine Design
logo-mies-phcnz0kq

Fine DesignFine Design

Dag Gonneke,

Allereerst bedankt voor je snelle reactie. Hierbij mijn 2e inzending. Wacht je reactie af.

m.vr.gr.
Maria

gonnekegonneke

Hai Maria,

geen dank,help ik alleen mezelf mee toch...hihi.

Maar vond je eerdere ontwerp mooier qua paarse kleur maar vind hier de overloop van blauw naar paars in wel weer leuk. Alleen de vlinder van het eerste vind ik meer bij me passen.

Kun je daar iets mee?
Thanx.

Gr Gonneke

gonnekegonneke

oja ik heb dit al bij meerdere geschreven,maar zag bij een eerder logo de tekst staan : verandering geeft vreugde
Misschien is dat iets voor eronder??

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mies-FkZRc87E

Fine DesignFine Design

Hierbij mijn inzending STRAK. Ben benieuwd naar je reactie en wens je veel succes met je zoektocht naar een logo.

Met vriendelijke groet,
Maria Fine Design Reclame ontwerpen

gonnekegonneke

Hoi Maria,

Ik vind je ontwerp zeker wel mooi, zeker de strakheid erin maar vind het teveel in 1 kleur en dan bedoel ik vooral de vlinder. Misschien iets meer symbolisch?

Ook vind ik de keuze om engels en nederlands door elkaar te gebruiken niet zo mooi.

Hopelijk kun je iets met deze informatie?

Met vriendelijke groet Gonneke

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.