Geen commentaar
Re-Branding: Nieuwe logo voor een bijzonder supplementen bedrijf
- Wedstrijd van: NeedRebranding
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-12-2018
Datum einde: 24-01-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Kleur verschil van nutri en rol maakt het net iets duidelijker. Dat de O in de vorm van een rol is, is leuk. Maar ons wens is een strak, serieus, modern en klinische look. Dit is net wat te speels.
Het heet "Nutrirol".
Het is een rol van afscheurbare sachetjes per inname tijd.
Zie website
www.nutrirol.nl
Ziet er erg basic-fit'esk uit, daar willen wij dus graag onmiddelijk van af.
We willen starten met een schoon, modern, scherpe logo. Het mag zelfs iets clinisch uitstralen.
Woord Nutrirol in tweeën breken door met twee kleuren te werken biedt net een beter begrip.
Momenteel is de tagline "Je supplementen altijd en overal".
We willen overgaan naar "U" taal en een beter tagline die we in de logo erbij willen toevoegen.
Mocht je meer vragen hebben, horen we dit graag. We wensen je veel succes!

Beste Opdrachtegever, hierbij mijn ontwerpen voor uw logo. Het eerste idee had ik meteen na het lezen van de gegevens. Het tweede, veel simpeler idee, ontstond nadat ik van u de naam had gekregen en de website had gezien. De kleuren zijn op dit moment gelijk aan uw huidige kleurgebruik, maar daar valt natuurlijk altijd over te praten. Ben heel benieuwd naar uw reactie. vriendelijke groet, Eva.
Hallo Eva, bedankt voor je inzending! Hey is een mooie logo, echter willen we graag iets cleaner.