En bij deze een rood/grijs/wit versie van mijn eerste ontwerp, met het silhouet van de bronfoto.
Met vriendelijke groet,
Jörn
Restyle / nieuw logo benodigd
Datum start: 24-12-2014
Datum einde: 19-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bij deze ook nog een ontwerp met een andere kleurstelling, mocht blauw geen eis zijn.
Met vriendelijke groet,
Jörn

Hierbij alvast een tweede versie van mijn oorspronkelijke ontwerp, ditmaal met de makelaar in minimalistische stijl van de zijkant. Ook is alles wat strakker uitgelijnd.

Heb voor een minimalistische lijnentekening van de makelaar met het bord gekozen en dat in het tekstlogo verwerkt door de andere zaken er net overheen of naast te plaatsen.
De tekst "Alles voor de makelaar" moest opvallen dus die heb ik op een andere kleur achtergrond gezet die ongeveer overeenkomt met de kleur uit het oorspronkelijke logo.
Kleuren zijn natuurlijk altijd aan te passen. Graag hoor ik of dit ontwerp in de buurt komt van uw wensen.