Geen commentaar
retro logo voor tweedehands en outlet kindermerkkleding
Datum start: 05-06-2012
Datum einde: 13-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bedankt, Ik heb het aangepast.
Hopelijk spreekt dit meer aan.
Groet, Henry

Zo beter?
vond vorig letterype mooier. mssn die met een iets vriendeliijker kader ofzo?? kids iets minder groot lijkt me. zou ook graag zien hoe t eruit ziet als de volgende tekst ergen eronder staat;
tweedehands&outlet;
kindermerkkleding
of is dat teveel van t goeie in een logo???

Hierbij mijn voorstel voor het logo.
Ik hoor graag of het naar wens is.
Met vriendelijke groet, Henry
tikje minder "dark"...?