Revavita

Datum start: 10-01-2019

Datum einde: 17-01-2019

Totaal budget: € 135.00
Nieuwste inzending
Book cover
voortenten

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Goedendag,

Mijn bedrijf heet Revavita (samenvoeging van revalidatie en vitaliteit. Vita als afkorting staat ook voor leven. Dus een revalidatie naar een vitaal leven). Ik ben werkzaam in de gezondheidszorg en richt mij op revalidatie van mensen en paarden. Ik werk zowel met de combinatie ruiter/ paard maar behandel ook gewoon los een paard en mens (dus niet alleen ruiters maar ook mensen die niets met een paard hebben). Graag wil ik een zakelijk logo maar niet te modern. Het logo mag best stoer of sjiek zijn. Uiteraard mogen het wel logo's zijn met een paard en mens erop maar ik sta ook open voor andere vormen van logo's. Liever heb ik geen cartoon achtige plaatjes. Het logo wordt gebruikt in communicatie. Ook wil ik graag het slogan in het logo verwerkt hebben: de beste beweging voor jou.
Qua kleur gebruik zit ik te denken aan donker blauw en / of paars.
De naam graag met een hoofdletter R en kleine letter evavita.

met vriendelijke groet,
Renate

Bedrijfsomschrijving


Revavita. Ik behandel mensen met fysiotherapie, manueeltherapie, sportfysiotherapie en guasha.
Paarden behandel ik met cranio sacraal therapie, bodywork en guasha.

Doelgroep


Paard en ruiters als combinatie
mensen met lichamelijke klachten (dus óók niet ruiters!)
paarden met lichamelijke klachten

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: adchic adchic
logo-adchic-75C0dfQ8

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-adchic-zfNKz8i0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-adchic-qHbQKm2a

Geen commentaar

renatepasmanrenatepasman

Goedendag, de manier van het noteren van de bedrijfsnaam vind ik goed. De invulling van het paard vind ik grappig gedaan maar past niet echt bij mij als persoon. Bedankt voor je ontwerp!

adchicadchic

Goedendag Renate, bedankt voor je reactie. Ik heb geprobeerd een combi te maken van een gua-sha vorm, paard en een mens. Wellicht kan ik een aanpassing maken, in vorm of kleur of lettertype dat beter bij je persoonlijkheid past ?

renatepasmanrenatepasman

Hoi, graag gedaan! Kijk die gedachte erachter vind ik wel leuk. Nogmaals, de naam vind ik goed geschreven en ook slogan eronder is wat mij betreft goed. De plaatsing van het paard vind ik ook goed. Het mag wat mij betreft best stoer en anders dan anders dat is geen probleem. Ik denk dat ik het meeste twijfel over het kleur gebruik (al snap ik die keuze wel gezien de guasha stenen) en mogelijk daardoor ook iets te "lief / zacht" vind. Mag een beetje stoerder. Ik ben benieuwd of je wat met mijn omschrijving kunt.
Groetjes, Renate

adchicadchic

Ik ga ermee aan de slag, dank je voor de feedback !

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.