Geen commentaar
Datum start: 29-01-2013
Datum einde: 12-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Hi, bij deze nog een variant, ben benieuwd naar uw feedback.

Geen commentaar
zoiets??

Geen commentaar

Geen commentaar
En...
dit is meer flamenco

Geen commentaar
dit is beter, maar kleuren een beetje saai :(

Geen commentaar

Geen commentaar
En.. gaat dit al meer de goede kant op?

Geen commentaar
Hi Salsa HQ!
Hierbij mijn inzending voor uw logo, ben benieuwd naar u feedback!
Alleen een vraag, zijn jullie ook opzoek naar een nieuwe naam? Omdat ik dat lees in de bedrijfsomschrijving, "... en een naam die beter aansluit bij wat wij bieden."
Aanpassingen zijn altijd mogelijk!
Mvg Luna
we zijn niet op zoek naar een nieuwe naam ,alleen naar een logo voor onze nieuwe naam. Dit logo ishelaas niet wat ik zoek, zou het wat strakker willen.
Dan gaan we dat doen, bedankt voor de snelle feedback
Font gebruik ook strakker?
jazeker...dit type font is niet mijn stijl...