Samenwerken.nu

Datum start: 07-02-2011

Datum einde: 28-02-2011

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
striefra

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor de website ben ik op zoek naar een logo, die past bij het thema samenwerken, kennisdelen, teamontwikkeling, co-creatie gericht op de zakelijke markt.

Bedrijfsomschrijving


Meer resultaat door samenwerken! In de huidige kennismaatschappij is het onmogelijk om alles zelf te doen. Samenwerken leidt aantoonbaar tot betere resultaten.
Samenwerken.nu is een website rond het thema samenwerken. Denk daarbij aan keywords als kennisdeling, teamontwikkeling, co-creatie, open innovatie, diversiteit, enz.
Op de website wordt kennis en ervaring over samenwerken gedeeld met de bezoeker, bezoekers kunnen verschillende tests maken, er komt een nieuwsbrief en er zal een boek over samenwerken geschreven worden.

Doelgroep


Zowel voor ondernemers als voor teams binnen grotere organisaties en overheid.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Bij voorkeur strak, minimalistisch, krachtig logo. Bij voorkeur met frisse kleuren als oranje en/of groen.

Designer: Bzrk Bzrk
logo-bzrk-a7eHpqWu

BzrkBzrk

Beste opdrachtgever,

U vroeg om een strak, minimalistisch en krachtig logo.

Bij deze mijn voorstel. Het logo is afgeleid van de letter S (Samenwerken), waarbij de twee verschillende kleuren als het waren samen een logo vormen.

Plaatsing en kleurvariaties zijn uiteraard te maken.

Met vriendelijke groet,
Guus

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.