Samenwerken.nu

Datum start: 07-02-2011

Datum einde: 28-02-2011

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
striefra

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor de website ben ik op zoek naar een logo, die past bij het thema samenwerken, kennisdelen, teamontwikkeling, co-creatie gericht op de zakelijke markt.

Bedrijfsomschrijving


Meer resultaat door samenwerken! In de huidige kennismaatschappij is het onmogelijk om alles zelf te doen. Samenwerken leidt aantoonbaar tot betere resultaten.
Samenwerken.nu is een website rond het thema samenwerken. Denk daarbij aan keywords als kennisdeling, teamontwikkeling, co-creatie, open innovatie, diversiteit, enz.
Op de website wordt kennis en ervaring over samenwerken gedeeld met de bezoeker, bezoekers kunnen verschillende tests maken, er komt een nieuwsbrief en er zal een boek over samenwerken geschreven worden.

Doelgroep


Zowel voor ondernemers als voor teams binnen grotere organisaties en overheid.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Bij voorkeur strak, minimalistisch, krachtig logo. Bij voorkeur met frisse kleuren als oranje en/of groen.

Designer: DNA Visuals DNA Visuals
logo-dna-visuals-blH9vE3c

DNA VisualsDNA Visuals

nog een ideeetje voor het logo: de samenwerkende handen.
Gr, Antsje

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-dna-visuals-QNBDsizA

DNA VisualsDNA Visuals

Goedemiddag,
hierbij mijn idee voor uw logo.
Het stelt 2 cirkels voor de een stuk overlap hebben; dit stelt samenwerken en kennisdeling voor.
MVG, Antsje

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.