Geen commentaar
Datum start: 22-07-2011
Datum einde: 18-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
ziet er ook mooi uit, maar zou de zwarte variatie graag hetzelfde als de witte zien. Je mag het beperken tot de bollen met de gebruikte kleuren.

Geen commentaar
ziet er ook mooi uit, Je mag het beperken tot de bollen met de gebruikte kleuren.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Beste Opdrachtgever,
Dank je voor de snelle feedback!Ik heb de gevraagde aanpassingen gedaan en een iets zachter lettertype gebruikt.Uiteraard kan ook nu weer alles aangepast worden!Ben benieuwd wat je ervan vindt.
Grts Linda
Hi Linda, dit is nog niet helemaal wat ik bedoel. Zou t \'dak\' van de s graag op de andere letters zien rusten. En t E grapje bedoelde ik in t woord scherp. En misschien in de bol verschillende letters ; C voor consultancy, DG voor duurzame gezondheidszorg en CHC voor changinghealth Healthcare, maar weet niet of dat past. Ik reageer weer na 14/8, nu weekje zonder internet wrs. Ps heb je opmerking over kopie gezien, don\'t worry, ik kies voor de ontwerper die t originele idee had.
hi LInda, ik neig toch naar je vorige ontwerp (Nu 5 sterren). De aanpassing lijkt wat te gekunsteld. Waar ik nog over twijfel is of de tekst onder of naast het beeldmerk moet staan, kun je deze varianten laten zien zodat ik het verschil kan zien?
En dan daarna zou ik graag het volgende zien: Kun je van je tweede ontwerp (groene bal) enkele varianten laten zien:
1. groene met duurzame gezondheidszorg
2. paars/purpel/rood met changing healthcare
3. blauwe ( iets andere kleur) met Consultancy
4. alleen de ballen met S in verschillende kleuren (mooi als beeldmerk, voor bijv social media of briefpapier)
5. Alles ook tegen een zwarte achtergrond (mooi voor visite kaartje, evt met logo eerder links, (dan kan ik rechts tekst plaatsen.
Zie ze graag tegemoet.
Begin er zo dadelijk aan!
Grts Linda
Beste Opdrachtgever,
Het zijn er een heel deel!Een beetje uitleg:
Ik heb het beeldmerk naast de naam gezet alsook met een zwarte achtergrond in verschillende kleuren.
Dan heb ik het beeldmerk in allerlei kleuren gemaakt.
Diegene op de zwarte achtergrond hebben een verloop in het gekleurde deel.
Tenslotte heb ik ook nog een voorbeeld gemaakt van hoe het beeldmerk op de site zou kunnen uitzien.
Ik ga ook nog een paar voorbeelden maken van visitekaartjes.
Ben benieuwd!
Grts Linda
Hoi linda,
dat ziet er goed uit. Ik zou uiteindelijk graag zowel beeldmerk erboven als ernaast willen gebruiken. Erboven is sterk, ernaast soms handiger.
En ik zou de beeldmerken op zwart en wit graag hetzelfde willen, kan dat?
En de subwoorden graag met hoofdletter/kleine letters, dat vind ik wat zachter ogen.
En dan de groene variant voor Duurzame Gezondheidszorg, de paarse variant voor Changing Healthcare, (1 kleur voor zwart en witte variant) de blauwe variant voor Consultancy (mag een iets warmere kleur blauw zijn).
Ben benieuwd naar je idee voor visitekaartjes
Groet Saskia

Geen commentaar
Mooi. Kun je de verborgen e uit vorig ontwerp hierin verwerken? En kun je een variant maken waarbij de S uitsteekt boven de andere letters van scherp, en juinde doorloopt tot het einde van de p, als een soort dakje. En dan de subwoorden (changing healthcare, consultancy, duurzame gezondheidszorg) in dat \"dakje\" plaatsen. Zie opmerkingen over kleurgebruik bij alg. Opmerking

bESTE oPDRACHTGEVER?
bIJ DEZE EEN EERSTE VOORSTEL VOOR uW LOGO;iK HEB MIJ VOORAL GECONCENTREERD OP HET 3ONZICHTBARE3 HETGENE JE NIET IN EERSTE INSTANTIE ZIET (E)Ik zal ook nog een logo met beeldmerk maken.
Grts Linda