Hoi Tim,
Mijn best gedaan om een zeepbel voor je te maken, ook nog eentje die straalt!
En waar je poetst wordt het SCHOON, daarom zijn de letters uit de bel gesneden, zodat ook zij de kleur van de achtergrond aannemen.
Iedere achtergrondkleur is mogelijk, wil je aanpassingen, kan dat altijd.
Dit zijn slechts voorstellen van mijn kant.
Met vriendelijke groet,
Margriet Pronk.
Schoonmaakmiddel Knap Schoon
- Wedstrijd van: Tim Brandts
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-07-2020
Datum einde: 15-07-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

