Bij het maken van het concept voor dit logo heb ik nagedacht wat mensen het vertrouwen geeft in een oogopslag. Een duidelijk teken dat iets goed is, is het \'ok\' teken. Duikers gebruiken bijvoorbeeld een teken met de hand dat alles goed gaat. Dit gebaar met de hand heb ik bewerkt in het logo, wat op een duidelijke en snelle manier weergeeft dat het gaat om een betrouwbaar en kwalitatief product. Door speels om te gaan om kleuren en vormen is het logo uniek, herkenbaar en eigen.
Seal of Quality Logo die kwaliteit en betrouwbaarheid uitstraalt
Datum start: 01-12-2011
Datum einde: 15-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

