Simpel logo voor awesome content bureau (ZZP)

Datum start: 25-08-2017

Datum einde: 31-08-2017

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Gofine

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een simplistisch logo voor een ZZP bedrijf met de naam PLENTYSOMETHING.

Ik doe voornamelijk copy & concept en ik ontwikkel contentstrategieën voor allerlei klanten.

De basis is voor mij altijd copy en het logo mag wat speels zijn, maar moet toch professioneel & simpel overkomen. Best een uitdaging?

Idee wat ik zelf had:
- Gloeilamp met ipv die 'draadjes' de letters PS (PlentySomething) (zie zelf crappy getekende voorbeeld.) en dan PLENTYSOMETHING eronder in een strak lettertype. De gloeilamp mag in een cirkel hangen die ingekleurd (en dan de gloeilamp in witte lijnen) of alleen een cirkel/lijn om de gloeilamp heen (alle lijnen in mint achtige kleur).
- De cirkel met de gloeilamp wil ik graag los kunnen gebruiken maar in het volledige logo staat ook de volledige tekst PLENTYSOMETHING eronder.

Sta ook heel erg open voor hele andere ideeën dus kom vooral met je meest creatieve (simpele!) logo's!

In de bijlage ook logo's en lettertypen + kleur MINT die ik mooi vind.

Bedrijfsomschrijving


Concept, copy & contentstrategie

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zie bijlagen.

Designer: M42 M42
logo-m42-gP7DBLBg

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.