Sisters (Bistro)

Datum start: 20-10-2012

Datum einde: 05-11-2012

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
dvandooren

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn op zoek naar een modern, vrolijk en duidelijk logo voor onze nieuwe Bistro, genaamd Sisters. Dit wordt een eigentijdse dagzaak met veel heerlijkheden als taarten, cocktails en borrelhapjes. wij willen de nadruk niet zozeer leggen op lunch, meer op taarten, snacks en speciale coffees, bubbles en cocktails.
Logo moet geschikt zijn voor Merchandise als shirts, papieren bekers, mokken, etc...
Het woord Bistro hoeft er NIET in verwerkt te worden. Mochten we het concept ooit willen wijzigen, zitten we daar niet aan vast.

Bedrijfsomschrijving


Eigentijds, hip, vrolijk, gezellig, toegankelijk, krachtig, zowel voor dames die willen theeleuten als voor heren die een Mega-burger willen nuttigen.

Doelgroep


Iedereen

Kleuren, favoriete logo's, must haves


vrolijke kleuren, eigentijds, eigenzinnig. Vrolijk, denk aan stijl van PIP of Blond. Paars, Roze, Rood... andere kleuren mogen ook, wees creatief.

Designer: GaetanBosloup GaetanBosloup
design_logo-gaetanbosloup-LdSpU048

GaetanBosloupGaetanBosloup

Hallo!
More colors for more fun! I hope you enjoy this version.
I remain at your disposal to change what you don't like.
Thank you for your help and have a good day.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
design_logo-gaetanbosloup-mlxaaUlc

Geen commentaar

2Sisters2Sisters

Beste,
De kleuren mogen een stuk krachtiger, en het lijkt wel of er een mist overeen zit?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.