Geachte,
Bijgevoegd een nieuw voorstel voor het Snel bij Kennis logo. Hierin zit o.a een hart, een capsule en de i van \'internet & informatie\' verwerkt.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Mvg
Kees van Beek
Snel bij kennis
- Wedstrijd van: info@samaid.nl
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-07-2011
Datum einde: 16-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Nog een opmerking, tevens zit er het \'kruis\' van het EHBO erin verwerkt.
Groet,
Kees

Het medische logo (slang) wat dynamischer weegegeven, symboliseert de \'snelheid van kennis\'. De \'i\' waar de slang omheen hangt staat voor \'Informatie/internet\' gezien het een e-learning via internet is.
te medisch