Geen commentaar
Soul at Work zoekt een nieuw gaaf logo
- Wedstrijd van: aureliehudig
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 10-10-2012
Datum einde: 24-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Nieuw idee

Geen commentaar
mooi! Wordt zo steeds beter!

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Nog 2 ontwerpen met andere kleuren.
Mvg,
ERA design
Blijf m mooi vinden, dit lettertype is beter! En misschien wat vrolijkere kleuren en geen grijs (zie verschil in kleuren niet..)? En zonder de sub tekst?
Bedankt voor uw reactie, ik zal morgen verder gaan met de aanpassingen en andere ideeën geven voor kleuren. Ben blij dat ik op de goeie weg zit.
Met vriendelijke groet,
ERA design

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Dit ontwerp is nog met de oude kleuren maar ander lettertype. Als u nog andere opties wilt zien hoor ik graag van u.
Mvg,
ERA design

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Bedankt voor uw feedback! De cirkels zijn bij dit ontwerp los van de tekst en is dus los te gebruiken, en bovendien herkenbaar wat ook belangrijk is. Een ronde tekst zou het logo te druk maken en is ook niet aan te raden omdat het niet snel leesbaar word.
Ik heb ook nog een voorbeeld geupload met de tekst naast het logo en een zilveren glans, persoonlijk vind ik het zonder mooier maar wou in elk geval verschillende voorbeelden laten zien.
Ben benieuwd wat u hier van vind.
Vriendelijke groet,
ERA design
Bedankt voor de signalering. We hebben contact gezocht met BD en wachten nu op reactie. Wat betreft dit logo; zou je nog kunnen experimenteren met andere kleuren of ander lettertype of iets waardoor het meer "speciaal" wordt! Dank!
Bedankt voor uw reactie :) helaas staan de andere ontwerpen van Stesa en alexmimy nog erop. Ik moest van BS de klachtenknop gebruiken maar hier heb ik eerder nooit reacties op gekregen, toen der tijd zijn er wedstrijden gewonnen door inzenders die ontwerpen van andere websites hebben gehaald. Ik vind het zonde voor de opdrachtgever die ervoor betaald en de ontwerpers die wel orginele ontwerpen maken.
Ik mag helaas geen links plaatsen van BS want ik had al een reactie van hun gehad dat ze er iets aan zouden doen (maar voor alsnog staan de ontwerpen van hun erop)
Later vandaag zal ik nog een paar voorstellen doen met gewenste aanpassingen.
Met vriendelijke groet,
ERA design

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
hierbij een stoer, creatief en vooral kleurrijk logo zoals gevraagd. (klik op de afbeelding voor betere kwaliteit). Heb vooral gekeken naar de kernwoorden aandacht en energiek. De cirkels vormen als het ware een bewegende spiraal een algemeen symbool voor spiritualiteit. De ziel ''groeit'' als het ware.
Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Met vriendelijke groet,
ERA design
Heel gaaf! En kunnen de letters los van het beeld? (zodat je ook echt een beeldlogo los kan gebruiken?) en een kader misschien? Of letters rond?