Sprechhund

Datum start: 01-05-2012

Datum einde: 15-05-2012

Totaal budget: € 175.00
Nieuwste inzending
Book cover
dani-karel

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Sprechhund zoekt een uitdagend, eigentijds logo. Speels en sterk met een milde zelfspot. Een logo dat een glimlach oproept en dat zowel op een visitekaartje als op een tshirt overeind blijft. We zijn zelfbewust, niet agressief en mild provocerend. We willen herinnerd worden, maar met een glimlach.

Bedrijfsomschrijving


Sprechhund is een jong dynamisch bedrijf dat scripts schijft voor televisieprogramma's en internetfilms. We zoeken een logo 'with a bite'.

Doelgroep


Potentiele opdrachtgevers als Tv producenten, Bedrijven en Televisiezenders.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Eerder licht van toon dan agressief.
Eventueel mild gebasseerd op de jaren 80 sovjet stijl
Een driehoek vorm, bijna als een verkeersbord kan een inspiratie zijn.
Gevoelsmatig moet de hon(denkop) er ergens in verwerkt worden.

Designer: Kimleeijen Kimleeijen
logo-kimleeijen-Rcp9nbLk

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-kimleeijen-3ITij3tA

Geen commentaar

SprechhundSprechhund

Hoi Kim,
De strakheid vind ik erg mooi. Het wordt op dee manier echter welteveel het logo voor een bewakingsfirma. ;-) Misschien door de herder en de harde kleur?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.