Geen commentaar
Stichting voor gehandicapt kind zoekt logo
- Wedstrijd van: Aangepast Actief
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-02-2013
Datum einde: 16-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Beste opdrachtgever,
Bij deze nog een aantal ontwerpen voor uw logo. Alle logo stralen positiviteit uit. Ik heb vrolijke kleuren aangesproken die ook kinderen aan zullen spreken.
Ik ben benieuwd wat u er van vindt.
Met vriendelijke groet,
Michelle

Een variatie van het eerste logo.

De zwart-wit versie van het eerste logo.

Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn inzendingen voor uw wedstrijd.
Alles is aan te passen, dus mocht u bijvoorbeeld een andere kleur willen dan is dit mogelijk. Voor de juiste kleurweergave kunt u even klikken op de afbeelding.
Ik hoor graag wat u er van vindt.
Met vriendelijke groet,
Michelle
We vinden het idee van de twee poppetjes leuk, lettertype van AAN niet creatief. Symmetrie en beweging tussen de poppetjes is leuk. Het hartje spreekt ons niet aan.
Na langer kijken zien we een gezicht erin, niet onze smaak.