Hierbij een ander voorstel in een stoere krijt look, als er nog iets aangepast moet worden dan hoor ik dit graag van u !!
alvast bedankt
MVG
Raymond
Stoer rond logo voor onze nieuwe winkel Bakker Oosthout
- Wedstrijd van: Bakker Oosthout
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-04-2016
Datum einde: 21-04-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


zijn er nog aanpassingen of vind u het ontwerp goed zo ?
ik hoor het graag
mvg raymond
Het logo spreekt ons wel aan. Maar is het voor ons ook weer niet.
De twijfel slaat toe... Is het logo te vol...? Lettertype misschien toch iets strakker?
tarweaar misschien toch weglaten?
Het broodje en de rook/geurige wolkjes erboven spreekt ons namelijk wel aan...
Eerste indruk was goed... Maar logo mag wat strakker.
Alsnog wel bedankt voor je inzendingen!
Beste bakker oosthout, geen enkel probleem ik wil maar al te graag helpen met een perfect logo als je mij zou kunnen vertellen wat u anders wilt hebben kan ik dit zo maken als u dit wilt hebben, ik zal nog een paar voorstellen maken en hoor graag weer uw mening hierover..
mvg raymond

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Bakker Oosthout,
Ook voor dit ontwerp geld, als zijn er op of aanmerkingen of al moet er iets aangepast worden, hoor ik dat graag van u!
Met vriendelijke groet,
raymond

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit vinden wij een erg leuk logo..
De winkel gaan wij franchise overnemen van bakkerij Ammerlaan.
Zou jij in het logo of onder het logo nog in het klein Ammerlaan kunnen verwerken.
Dit als een optie.
Dank u wel! Ik heb z aangepast
maar is dit wat jullie bedoelen?

Geen commentaar