Stop Borstkanker!

Datum start: 25-01-2016

Datum einde: 08-02-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
tennisloool

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


ontwikkel een logo dat staat voor de naam: Stop Borstkanker. Dit logo moet een aantrekkingskracht hebben en sprekend zijn zonder afgeleid te zijn van andere reeds bestaande logo's. Het logo zal ook gebruikt worden op website, FB en twitter

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: freebird freebird
logo-freebird-XulF0Yeu

Geen commentaar

jmdebruijn@gmail.comjmdebruijn@gmail.com

bijzonder creatief gevonden en heeft de uitstraling waar we naar zoeken. het verrassingselement zit voor ons in de verwerking van een borst in het logo (althans wij nemen aan dat een en ander een borst moet voorstellen).

freebirdfreebird

Dank voor uw positieve reactie. Het moet inderdaad een borst voorstellen :)

Met vriendelijke groet,

Jeroen Kraneveld
Freebirds Grafisch Ontwerp

jmdebruijn@gmail.comjmdebruijn@gmail.com

we zijn geneigd voor dit ontwerp te gaan echter ik heb de indruk dat er meer uit te halen valt. Dat er binnen de opzet van dit ontwerp nog meer duidelijkheid gecreëerd kan worden. Wellicht als je er nog eens goed voor gaat zitten komen er nog wat creatieve geesten los. We zijn benieuwd!

jmdebruijn@gmail.comjmdebruijn@gmail.com

kun je mij vertellen welke kleur je hebt gebruikt (de HEX code). Dit in verband met het maken van een palet.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.