Strafrechtkantoor saai Hoeft niet! Ontwerp een eigentijds logo enkele huisstijlelementen

Datum start: 01-07-2020

Datum einde: 24-08-2020

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
druk.inc

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Vraag: ontwikkel een logo/beeldmerk met daarin de volledige naam van het bedrijf

N.B. De wedstrijd is heropend omdat we er oa door een taalbarrière niet uitkwamen met de eerder gekozen winnaar. We vragen nu dan ook enkel nederlands sprekende deelnemers om deel te nemen.
We zullen bij de eerdere inzendingen indien relevant ook uitgebreide feedback typen.

Inzichten/ learnings vanuit eerder wedstrijd
- Voorkeur voor simpel maar 'sjiek'/stijlvol te maken door bijv. druktechniek
- Volledige bedrijfsnaam, dus ook strafrechtadvocatuur, goed leesbaar. Ook als je bijv langs een raam fiets waar dit logo op is ‘geplakt’

Bedrijfsomschrijving


Naam bedrijf: Appel Strafrechtadvocatuur

Achtergrond:
Iwan Appel is een strafrechtadvocaat die bekend staat om zijn persoonlijke contact met de klant. Hij is ondanks de vaak vervelende situaties voor de klant positief maar altijd realistisch.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Voorwaarden:
- Zakelijk en betrouwbare uitstraling die passend is binnen de advocatuur
- Echter wel jong en persoonlijk, niet 13 in een dozijn.
- Eigenaar staat niet meteen te springen bij en link naar een appel (het fruit) maar is te overtuigen als het goed is uitgevoerd
- Logo moet bruikbaar zijn op klein en groot formaat (van stempel en briefpapier tot naam op gevel en reclameborden
- Concept van logo moet ook in zwart/wit overeind blijven (bijv op stempel)
- Het is nu een eenmanszaak maar in de toekomst kan dat veranderen.


Huisstijlelementen:
- focus op visitekaartje, (digitaal) briefpapier maar ook naam op muur in pand en/of op raam.

Designer: Bou.de.sign Bou.de.sign
logo-boudesign-jQNSHwmW

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-G9UEmOFU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-FXAVyVrU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-wlga8rqK

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-w9MrKzSK

Geen commentaar

iwan_appeliwan_appel

Van je verschillende uitwerkingen gaat onze voorkeur uit naar deze. Al vinden we de bef erg subtiel. Mn in de zwarte uitwerking. Ook twijfelen we nog beetje over het lettertype. Vooral voor het woord strafrechtadvocatuur. We gaan er nog even over nadenken.

Bou.de.signBou.de.sign

Hi bedankt voor je reactie ik voeg nog een paar varianten toe, als je daarna nog wensen hebt of je hebt bijvoorbeeld een huisstijl, visitekaartje, briefpapier of het ontwerp van een website nodig doe ik dit graag voor mijn uurtarief van €40.

Als je voorbeelden hebt van lettertypen/huisstijlen die je mooi vind laat het dan even weten door het te mailen (boudewijnluijks@gmail.com)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-YgiRZGPQ

Geen commentaar

iwan_appeliwan_appel

Bedankt voor je werk! Ziet er professioneel en netjes uit. Maandag bespreek ik alle voorstellen met Iwan en geef ik terugkoppeling.

iwan_appeliwan_appel

Zoals je kunt zien hebben we de wedstrijd heropend. We kwamen er mn door taal en ook kwaliteit van werk niet uit met de gekozen winnaar. Deze winnaar had wel net zoals jou een bef verwerkt in de letter A. En er waren meer overeenkomsten. Mocht je zin hebben zouden we het daarom ook fijn vinden als je nav de feedback nog een slag op je voorstel kunt maken. We hebben de andere 'bef in de letter a'gekozen omdat deze een iets zakelijkere/volwasseneere uitstraling had. Ik denk dat dat vooral zit in de keuze van het lettertype en het gebruik van enkel hoofdletters of niet. Wat we sterk vinden is als de bef duidelijk terugkomt. Het logo zakelijk en professioneel over komt en ook het woord strafrechtadvocatuur goed leesbaar blijft. Extra fijn als we er met bijv druktechnieken iets extra moois van kunnen maken. Alvast bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-WplH9dFQ

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-boudesign-WDRYLkrQ

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.