Strak en herkenbaar logo voor een resultaatgericht trainings- en coachingsbedrijf

Datum start: 20-10-2014

Datum einde: 03-11-2014

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
jose127

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wel zoeken een strak en herkenbaar logo voor ons trainings- en coachingsbedrijf. Onze bedrijfsnaam is "eduqo". We zien graag onze naam in het logo terug.
We onderscheiden ons door een sterk resultaatgerichte aanpak en zien dat graag in ons logo terug.Onze slogans zijn "leren veranderen"en "learning change"afhankelijk van bet taalgebied.

Bedrijfsomschrijving


Waar training en coaching vaak vrijblijvend zijn garanderen wij juist resultaten. No cure No pay. Zodat bedrijven met onze aanpak wél hun organisatie en teams weten te veranderen en hun business verbeteren.

Doelgroep


Industrie, Bouw en Installatie, Zorg.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Liefst groen en paars. Geen overdreven grafische elementen. Strak.

Designer: WIMdesign WIMdesign
logo-wimdesign-cODS9Nuy

WIMdesignWIMdesign

Hierbij mijn bijdrage. Ik heb het uiteindelijke resultaat direct vertaald in het logo. Het 'lintje/diploma' na het doorlopen van het trainings-/coachingtraject (de pijl in de cirkel). Eenvoudig en direct logo.

Kleurstellingen kunnen uiteraard ook anders.
Graag feedback,
groet, Wim

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.