goedeavond, hierbij nogmaals het logo zoals besproken, ik had hem net al geupload, maar hij was weer verdwenen, waarschijnlijk zijn ze weer aan het update bij brandsupply.
Strak en modern logo voor Groninger Alumnivereniging Psychologie (GAP)
- Wedstrijd van: alumni.psy
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 11-04-2013
Datum einde: 02-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


wilt u hem ook nog los hebben de bovenste) dan kan ik dit morgenvroeg wel even uploaden. groet henrico

Goedemiddag, bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. henrico van suylekom. facebook.com/reclamekenners.nl
Mijn eerste indruk is goed, ik vindt de bovenste van de 4 de mooiste. In eerste instantie zijn we alleen op zoek naar een logo, eventueel willen we dat in de toekomst uitbreiden met een huisstijl. We gebruiken echter grotendeels kantoorartikelen van de rijksuniversiteit groningen dus die behoefte is minder groot.
De rest van het bestuur is ook enthousiast. We zijn aangenaam verrast door de kwaliteit van de inzendingen. Is het eventueel mogelijk om van de bovenste van deze 4 logo's een variant met en een variant zonder de volledig uitgeschreven verenigingsnaam aan de rechterkant te ontvangen?
Goedeavond, bedankt voor jullie positieve feedback. U bedoelt met variant het logo los zonder tekst? Of een ander ontwerp, gebaseerd op dit logo? groet henrico
Ik bedoelde de bovenste van de twee nieuwe die u geplaatst heeft. Bedankt!